طراحی سایت آژانس مسافرتی

خاطره یک سفر دلنشین با یک آژانس مسافرتی خوب، هیچ گاه فراموش نمی شود. بسیاری از افراد اغلب سفرهای خود ( سیاحتی یا زیارتی یا کاری و .... ) را از طریق آژانس های مسافرتی مدیریت کرده و انجام می دهند.
بنابراین برای چنین افرادی یافتن یک آژانس مسافرتی خوب که هم سرویس مناسبی ارائه نماید و هم دسترسی و ارتباط با آن به سهولت انجام گیرد، بسیار مهم و ارزشمند خواهد بود.
از طرفی بسیار هم اتفاق می افتد که افراد در شرایطی قرار می گیرند که بایستی به سرعت راهی یک سفر گردند و برای جنین مواردی – چون از قبل برنامه ریزی نشده است – یافتن بلیت و محل اقامت و سایر موارد گاهی دشوار بوده و باز افراد ترجیح می دهند این خدمات را از طریق یک آژانس مسافرتی به انجام برسانند.
در هر دوی این موارد و بسیاری شرایط دیگر، اولین راه حلی که به ذهن افراد می رسد جستجو در اینترنت و یافتن آژانس مورد نظر می باشد.
بنابراین داشتن یک دفتر کار اینترنتی یا همان وب سایت که بتواند ارائه دهنده اطلاعات اولیه آژانس و همین طور یک راه ارتباطی برای مخاطبین باشد برای تمام آژانس های مسافرتی، یک نیاز اصلی می باشد.
اگر شما مدیر یک آژانس مسافرتی هستید و هنوز وب سایت آژانس خود را راه اندازی نکرده اید، به دلایل زیر به شما پیشنهاد می کنیم حتما این برنامه را در اولویت کارهای مارکتینگ خود قرار دهید:
- بسیاری از همکاران شما در آژانس های دیگر مدتهاست که وب سایت خود را راه اندازی کرده و از آن در جهت جدب مشتری و تبلیغات آژانس خود و همچنین معرفی تورها و سرویس های ویژه استفاده می کنند.
- بسیاری از مشتریان گروه هدف شما، انتخاب آژانس و یا خرید بلیت های سفر خود را از طریق وب سایت های سرویس دهنده انجام می دهند
- می توانید در بخش گالری وب سایتتان تصاویر و ویدئوهایی از تورهایی که برگزار می کنید را انتشار دهید .
- می توانید در بخش معرفی تورها، اطلاعاتی از هر تور، مقصد، نقاط دیدنی و تفریحی که قرار است بازدید کنید و .... را با کاربران خود به اشتراک بگذارید.
- از طریق ارسال خبرنامه های الکترونیک برای مشتریان خود، هم در هزینه های تبلیغاتی خود صرفه جویی ایجاد کنید و هم پیام تبلیغاتی خود را به گروه مشتریان هدف خود برسانید.
ما در گروه دیجیتال مارکتینگ وب گستران پارسیان آماده ارائه خدمات در جهت طراحی، پشتیبانی و یا بهینه سازی وب سایت آژانس مسافرتی شما هستیم و در کنار ارائه این سرویس ، خدمات دیگری مانند طراحی پلن تبلیغاتی، خدمات تبلیغات در فضای وب و همچنین پشتیبانی و راه اندازی و تبلیغات رسانه های اجتماعی شما را به انجام می رسانیم .
برای کسب اطلاعات بیشتر و برگزاری جلسات مشاوره لطفا با ما در تماس باشید.

از کجا طراحی سایت شرکتی را شروع کنیم ؟

ما در گروه طراحی وب گستران پارسیان، با در نظر گرفتن تمام استانداردهای طراحی و گرافیک وب سایت ، علاوه بر ایجاد یک وب سایت شکیل و کاربرپسند، با پیاده سازی امکانات مدرن در وب سایت شرکت شما، در کنارتان هستیم تا بتوانیم به حضور پررنگ و اثرگذار شما در فضای وب کمک کنیم. 

علاوه بر طراحی و پشتیبانی وب سایت، در بخش رسانه های اجتماعی نیز آمادگی ایجاد و پشتیبانی و تبلیغات پروفایل های شما در شبکه های اجتماعی را داریم تا به معرفی بیشتر و سریعتر کسب و کار شما و وب سایتتان بپردازیم و در مجموع یک پکیج خدمات تبلیغات آنلاین خوب و شایسته برای مشتریان ارزشمند خود فراهم نماییم.

برای کسب اطلاعات بیشتر، خوشحال می شویم با پرکردن فرم مشاوره و درج اطلاعات تماس، به همکاران ما در بخش ارتباط با مشتریان اجازه دهید برای ارائه اطلاعات بیشتر و مشاوره، با شما در تماس باشند.

**خواندن** 3047 **دفعه**

**موارد مرتبط**

اطلاعات تماس

 آدرس:  تهران، میدان صادقیه ، بلوار فردوس شرق ،خیابان رامین شمالی، نبش گلزار شرقی، ساختمان 24 ، طبقه2 واحد4
     
 مشاوره: چنانچه تمایل دارید کارشناسان وب گستران پارسیان با شما تماس بگیرند و از خدمات مشاوره ما استفاده نمایید، خواهشمند است فرم مشاوره را تکمیل بفرمایید.
     
تماس در ساعات اداری :                      47629596 -021
تماس و مشاوره در خارج از ساعات اداری :                      09372759596
     
 ایمیل:  info@wgp.ir

**اشکال یابی جوملا**

**جلسه**

**اطلاعات مشخصات**

**حافظه استفاده شده**

**پرس و جو پایگاه داده**