طراحی وب سایت آتلیه

آتلیه های عکاسی یکی از کسب و کارهایی هستند که می توانند کاندیدای مناسبی برای داشتن وب سایت باشند.
اگر شما مدیر یا مالک یک آتلیه عکاسی هستید و می خواهید نمونه های کار خود را به مشتریان و گروه مخاطبان هدف خود معرفی و ارائه نمایید ، قطعا یکی از بهترین گزینه ها برای این کار انتشار تصاویر در فضای وب ( البته با رعایت حقوق مشتریان و کسب اجازه از آنها ) می باشد.

طراحی سایت آتلیه چه تاثیری برای شما دارد؟

یک وب سایت، برای شما می تواند مانند یک آلبوم دیجیتال آنلاین تمام تصاویر و نمونه کارهای شما را به گروه بسیار زیادی از کاربران اینترنتی نمایش دهد.
از آنجایی که عکاسی حرفه ای در آتلیه ها به عنوان یک یادگاری بسیار ارزشمند، مورد توجه بسیاری از افراد و خانواده ها مخصوصا در مراسم و جشن ها می باشد، بنابراین افراد زیادی به دنبال یافتن یک آتلیه مناسب، در دسترس و حرفه ای هستند و خیلی اتفاق می افتد که برای یافتن آن در اینترنت جستجو کنند. بنابراین در چنین مواردی وب سایت شما می تواند یکی از گزینه های انتخابی مشتریان جدید بوده و در رونق بیشتر کسب و کار شما اثربخش باشد.
با ورود کاربر به وب سایت شما، فاکتورهای مختلفی مانند زیبایی طراحی، رنگ بندی وب سایت ، نمونه کارها و سهولت ارتباط با شما و یافتن شماره تماس و آدرس دقیق همه آیتم های تاثیرگذاری خواهند بود که مشتری را به ارتباط با شما و رزرو وقت برای حضور در آتلیه ترغیب نماید.

 

طراحی سایت آتلیه

 

نکات طراحی سایت آتلیه عکاسی

امروزه تصاویر نقش مهمی در ایجاد ارتباط با کاربر در طراحی سایت دارد. حال اینکه وقتی وبسایتی ایجاد می شود که برای گروه خلق تصاویر است چه بهتر که تا حد امکان از تصاویر و نمونه کار ها استفاده شود. یکی از نکات طراحی سایت آتلیه استفاده از تصاویری است که خود آتلیه و عکاسان خلق کرده اند و همچنین استفاده از رنگ هایی که کاربر را در سایت نگه دارد. و
تمرکز بر روی استانداردهای طراحی و درج محتوا در وب سایت و به روز بودن وب سایت شما نیز از مواردی است که می تواند باعث شود در هنگام جستجوی کاربران در اینترنت توسط موتورهای جستجو، وب سایت آتلیه شما در جایگاه مناسبی نسبت به همکاران و رقبای کاری شما قرار بگیرد.

 

از کجا طراحی سایت شرکتی را شروع کنیم ؟

ما در گروه طراحی وب گستران پارسیان، با در نظر گرفتن تمام استانداردهای طراحی و گرافیک وب سایت ، علاوه بر ایجاد یک وب سایت شکیل و کاربرپسند، با پیاده سازی امکانات مدرن در وب سایت آتلیه و عکاسی شما، در کنارتان هستیم تا بتوانیم به حضور پررنگ و اثرگذار شما در فضای وب کمک کنیم.
علاوه بر طراحی و پشتیبانی وب سایت، در بخش رسانه های اجتماعی نیز آمادگی ایجاد و پشتیبانی و تبلیغات پروفایل های شما در شبکه های اجتماعی را داریم تا به معرفی بیشتر و سریعتر کسب و کار شما و وب سایتتان بپردازیم و در مجموع یک پکیج خدمات تبلیغات آنلاین خوب و شایسته برای مشتریان ارزشمند خود فراهم نماییم.
برای کسب اطلاعات بیشتر، خوشحال می شویم با پرکردن فرم مشاوره و درج اطلاعات تماس، به همکاران ما در بخش ارتباط با مشتریان اجازه دهید برای ارائه اطلاعات بیشتر و مشاوره، با شما در تماس باشند.

**خواندن** 3116 **دفعه**

**موارد مرتبط**

اطلاعات تماس

 آدرس:  تهران، میدان صادقیه ، بلوار فردوس شرق ،خیابان رامین شمالی، نبش گلزار شرقی، ساختمان 24 ، طبقه2 واحد4
     
 مشاوره: چنانچه تمایل دارید کارشناسان وب گستران پارسیان با شما تماس بگیرند و از خدمات مشاوره ما استفاده نمایید، خواهشمند است فرم مشاوره را تکمیل بفرمایید.
     
تماس در ساعات اداری :                      47629596 -021
تماس و مشاوره در خارج از ساعات اداری :                      09372759596
     
 ایمیل:  info@wgp.ir

**اشکال یابی جوملا**

**جلسه**

**اطلاعات مشخصات**

**حافظه استفاده شده**

**پرس و جو پایگاه داده**