طراحی سایت خبری

با گسترش رسانه های مختلف اطلاع رسانی در دنیای جدید، اخبار و اطلاعات به روز، برای بسیاری از افراد و کسب و کارها نقش حیاتی در میزان موفقیت و پیشرفت آنها پیدا کرده اند.
انواع مسیرها و ابزارهای اطلاع رسانی جدید ظهور و بروز پیدا کرده اند که افراد می توانند از طریق آنها اخبار مورد نیاز خود را پیگیری نمایند.
در این میان، سرویس های خبررسانی تحت وب ( وب سایت های خبری ) به دلیل مزیت هایی مانند سرعت بالا، دسترسی سریع و بدون وقفه، رایگان بودن و مواردی از این قبیل، از محبوبیت بسیار زیادی در بین گروه های مختلف برخوردار هستند.
بر همین اساس امروزه شاهد آن هستیم که تعداد اینگونه وب سایت های خبری به شدت افزایش یافته است.
ایجاد یک وب سایت خبری که بتواند به صورت همه جانبه و با امکانات مناسب اخبار را نگهداری و دسته بندی کرده و به شکل مناسب در اختیار کاربران خود قرار دهد نیاز به دانش و تخصص ویژه دارد و لازم است طراح آن قدرت آنالیز خواسته های مخاطب و نیازهای آینده را داشته باشد.
علاوه بر این موارد، ابزارهایی که برای به روزرسانی وب سایت های خبری در نظر گرفته می شود، باید به گونه ای باشد که درج اخبار جدید در کمترین زمان ممکن و به ساده ترین روش، امکان پذیر باشد و مدیر وب سایت بتواند به راحتی به بخش های مختلف اطلاعات وب سایت دسترسی داشته باشد.
علاوه بر این، از آنجایی که معمولا درآمد وب سایت های خبری از محل تبلیغات تامین می گردد، بایستی از همان ابتدا برنامه مشخص و هدفمندی برای افزایش بازدید وب سایت، ارتقا رتبه آن در میان سایت های مشابه و همچنین شیوه های مختلف نمایش تبلیغات، طراحی و در یک برنامه میان مدت به اجرا درآید.
گروه طراحی وب گستران پارسیان با همکاری تیمی با تجربه از طراحان و کارشناسان آنالیز و پشتیبانی وب سایت،آمادگی آن را دارد تا وب سایت های خبری با بالاترین کیفیت و درجه کاربری را طراحی و در طی دوره های زمانی مختلف پشتیبانی و به روزرسانی نماید.
برای کسب اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید.

**خواندن** 3221 **دفعه**

**موارد مرتبط**

اطلاعات تماس

 آدرس:  تهران، میدان صادقیه ، بلوار فردوس شرق ،خیابان رامین شمالی، نبش گلزار شرقی، ساختمان 24 ، طبقه2 واحد4
     
 مشاوره: چنانچه تمایل دارید کارشناسان وب گستران پارسیان با شما تماس بگیرند و از خدمات مشاوره ما استفاده نمایید، خواهشمند است فرم مشاوره را تکمیل بفرمایید.
     
تماس در ساعات اداری :                      47629596 -021
تماس و مشاوره در خارج از ساعات اداری :                      09372759596
     
 ایمیل:  info@wgp.ir

**اشکال یابی جوملا**

**جلسه**

**اطلاعات مشخصات**

**حافظه استفاده شده**

**پرس و جو پایگاه داده**