طراحی سایت وکلا

یکی از مهمترین کاربردهای خدمات تحت وب در دنیای امروز، ارائه سرویس های مشاوره به متقاضیان دریافت این نوع خدمات می باشد و از آنجا که به دلیل تخصصی شدن انواع خدمات و سرویس ها، بسیاری از افراد قبل از مراجعه حضوری ، تمایل دارند ابتدا اندکی در مورد نوع خدمات و سرویس هایی که می توانید به آنها ارائه کنید، اطلاعاتی دریافت کنند، بنابراین سرویس مشاوره و به عبارتی پرسش و پاسخ، می تواند یکی از انواع سرویس های تحت وبی باشد که می توان بر روی وب سایت به مخاطبان ارائه داد.
یکی از گروه های کاری که در حوزه مشاوره می تواند خدمات خوبی به مخاطبان خود ارائه نماید، وکلا و مشاوران حقوقی می باشد.
در یک وب سایت حقوقی، علاوه بر معرفی خدمات مختلفی که می توانید به مخاطبین ارائه نمایید، با پیاده سازی سرویس مشاوره حقوقی، به کاربر خود این امکان را می دهید تا در صورتی که سوالات و ابهاماتی در زمینه مسایل حقوقی داشته باشد، ابتدا از طریق سایت با شما در میان گذاشته و بعد از دریافت اطلاعات و پاسخ های مناسب، برای مراجعات حضوری و عقد قرارداد به دفتر شما مراجعه نماید.
با ادامه کار و افزایش تعداد بازدیدکنندگان، حتی این امکان وجود دارد که برای جلسات مشاوره آنلاین خود، هزینه ای را مشخص نمایید تا کاربر ابتدا به صورت آنلاین پرداخت نموده و سپس از این سرویس استفاده کند.
دسته بندی خدمات، انتشار کلیپ های صوتی و تصویری و مصاحبه ها، معرفی کتاب های حوزه کاری، ارائه اطلاعات آموزشی در مورد مفاد قانون و .... نیز می تواند از سایر موارد کاربردی باشد که بر روی سایت وکلا و موسسات حقوقی می توان پیاده سازی و انتشار داد.
گروه دیجیتال مارکتینگ وب گستران پارسیان ، می تواند با ارئه طرح کسب و کار آنلاین در این حوزه، از ائلین گام های راه اندازی کسب و کار آنلاین شما تا پایان مراحل و سپس ارائه خدمات پشتیبانی در این زمینه همراه و مشاور شما وکلا و مشاوران حقوقی عزیز باشد.

خواندن 237 دفعه

اطلاعات تماس

 آدرس:  تهران، میدان صادقیه ، بلوار فردوس شرق ،خیابان رامین شمالی، نبش گلزار شرقی، ساختمان 24 ، طبقه2 واحد4
     
 مشاوره: چنانچه تمایل دارید کارشناسان وب گستران پارسیان با شما تماس بگیرند و از خدمات مشاوره ما استفاده نمایید، خواهشمند است فرم مشاوره را تکمیل بفرمایید.
     
تماس در ساعات اداری :                      44038466 -021
تماس و مشاوره در خارج از ساعات اداری :                      09372759596
     
 ایمیل:  info@wgp.ir