طراحی سایت مرکز صنعتی و کارخانجات

كارخانجات و مرکزهای صنعتی برای معرفی محصولات و حتی فروش محصولات بصورت اینترنتی می توانند با طراحی سایت جامع در زمینه فعالیت خود از رقیبان پیشی بگیرند . امروزه با افزایش کارخانجات و تنوع محصولات داخلی و خارجی ، همه تولید کنندگان برای معرفی محصولات خود در بازار نیاز به راه کار های نوین دارند . طراحی سایت مرکز صنعتی و کارخانجات یکی از مهمترین و اولین راه کارها دراین زمینه می باشد .

چرا مراکز صنعتی و کارخانجات به طراحی سایت نیاز دارند؟

با پیشرفت دنیای مجازی ، تمامی مراکز صنعتی و کارخانجات به وب سایت نیاز دارند . طراحی یک وب سایت مرکز صنعتی و کارخانجات نه تنها در معرفی واحد صنعتی ، بلكه در افزایش فروش و درآمد آن نیز نقش بسار مهمی را ایفا می کند.


تجارت سنتی یا ورود به دنیای مجازی ؟

طراحی یک وب سایت مراکز صنعتی و کارخانجات می تواند جایگاه آن واحد صنعتی را در دنیای مجازی افزایش داده و با در نظر گرفتن پیشنهادات و انتقادات مشتریان باعث رضایت مندی روز افزون مشتریان شود.با طراحی وب سایت مراکز تجاری و با قدم گذاشتن به دنیای مجازی بسیاری از مشکلات موجود در ارتباط با مشتریان حل می شود و بصورت مستقیم با آن ها ارتباط برقرار می کنید.

طراحی سایت مرکز صنعتی و کارخانجات


بخش های مهم در طراحی وب سایت مراکز صنعتی و کارخانجات عبارتد از:

بخش معرفی مرکز صنعتی و کارخانه که اصولا تاریخچه شرکت به همراه لوح ها و عنوان های کسب شده می باشد 
بخش معرفی محصولات مرکز صنعتی و کارخانه که باید در راستای فروش اینترنتی ایجاد شود تا در صورت لزوم از فروش آنلاین  استفاده شود.
بخش معرفی نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش که بهترین راه نمایش نمایندگان بر روی گوگل مپ می باشد.
بخش انتقادات و پیشنهادات محصولات خریداری شده
کاتالوگ آنلاین محصولات مرکز صنعتی و کارخانه
ارائه سرویس پشتیبانی و خدمات پس از فروش به مشتریان 

و بسیاری دیگر از بخش هایی که باید قبل از طراحی سایت مرکز صنعتی و کارخانهمرکز صنعتی و کارخانه نسبت به نیاز های واحد صنعتی پیش بینی شود. 

 

از کجا طراحی وب سایت مراکز صنعتی و کارخانجات را شروع کنیم ؟

ما در گروه طراحی وب گستران پارسیان، با در نظر گرفتن تمام استانداردهای طراحی و گرافیک وب سایت ، علاوه بر ایجاد یک وب سایت شکیل و کاربرپسند، با پیاده سازی امکانات مدرن در وب سایت مراکز صنعتی و کارخانجات شما، در کنار شما هستیم تا بتوانیم به حضور پررنگ و اثرگذار شما در فضای مجازی کمک کنیم.
علاوه بر طراحی و پشتیبانی وب سایت، در بخش رسانه های اجتماعی نیز آمادگی ایجاد و پشتیبانی و تبلیغات پروفایل های شما در شبکه های اجتماعی را داریم تا به معرفی بیشتر و سریعتر کسب و کار شما و وب سایتتان بپردازیم و در مجموع یک پکیج خدمات تبلیغات آنلاین خوب و شایسته برای مشتریان ارزشمند خود فراهم نماییم.
برای کسب اطلاعات بیشتر، خوشحال می شویم با پرکردن فرم مشاوره و درج اطلاعات تماس، به همکاران ما در بخش ارتباط با مشتریان اجازه دهید برای ارائه اطلاعات بیشتر و مشاوره، با شما در تماس باشند.

 

**خواندن** 2427 **دفعه**

**موارد مرتبط**

اطلاعات تماس

 آدرس:  تهران، میدان صادقیه ، بلوار فردوس شرق ،خیابان رامین شمالی، نبش گلزار شرقی، ساختمان 24 ، طبقه2 واحد4
     
 مشاوره: چنانچه تمایل دارید کارشناسان وب گستران پارسیان با شما تماس بگیرند و از خدمات مشاوره ما استفاده نمایید، خواهشمند است فرم مشاوره را تکمیل بفرمایید.
     
تماس در ساعات اداری :                      47629596 -021
تماس و مشاوره در خارج از ساعات اداری :                      09372759596
     
 ایمیل:  info@wgp.ir

**اشکال یابی جوملا**

**جلسه**

**اطلاعات مشخصات**

**حافظه استفاده شده**

**پرس و جو پایگاه داده**