طراحی سایت نمایشگاهی

امروز در بیشتر شهر های بزرگ ایران نمایشگاه های متعددی برگذار می شود و بدیهی است شرکت کننده گان در نمایشگاه برای معرفی کالا و خدمات خود هزینه های زیادی می کنند و که بخش عمده ای از آن هزینه ها جهت تبلیغات در نمایشگاه صرف می شود تا از رقبای خود پیشی بگیرند .ایجاد تبلیغات مجله ای و روزنامه ای برای نمایشگاه ها بسیار ایده آل است که تا حدودی نیاز آنها را از تبلیغات برطرف می کند ولی حقیقت امر این است که امروزه تمامی تبلیغات نمایشگاه ها بدون داشتن وب سایت جامع که تمامی اطلاعات مختص به نمایشگاه مربوطه را در خود دارد زیاد جالب نیست.
با طراحی سایت نمایشگاهی و ایجاد پروفایل غرفه ها در وب سایت شرکت های شرکت کننده در نمایشگاه راضیتمندی بیشتری نسبت به شرکت در نمایشگاه دارند .و شما به عنوان مجری و اسپانسر نمایشگاه با طراحی وب سایت نمایشگاهی از رقبای خود پیشی گرفته و افراد بیشتری تمایل به شرکت در نمایشگاه هایی با مدیریت شما دارند. طراحی سایت نمایشگاهی در ذهن مشتریان و افراد شرکت کننده تاثیر بسیار زیادی دارد.


ارتباط با مشتریان در زمان قبل از نمایشگاه , زمان برگزاری نمایشگاه وحتی بعد از زمان برگزاری نمایشگاه تاثیر فراوانی در تجارت شما در فضای مجازی و جذب مشتریان دارد که این بخش می تواند بصورت گفتگو آنلاین , ایجاد فرم آفلاین , طراحی بخش پرسش و پاسخ متداول , طراحی بخش نظرسنجی باشد.
قبل از طراحی سایت نمایشگاهی نیاز های لازم در وب سایت را به یادداشت کنید و در اختیار ما قرار دهید تا تمامی نیاز های شما را بررسی و وب سایتی حرفه ای و با تمامی امکانات در اختیار شما قرار دهیم. ما در شرکت طراحی سایت وب گستران پارسیان لیستی از بهترین و بروز ترین پیشنهاد ها و امکانات را برای طراحی سایت نمایشگاهی به شما می دهیم تا شما در میان رقبای خود بهترین باشید.

 

 طراحی سایت نمایشگاهی

 

برخی از بخش ها و امکانات های سایت نمایشگاهی:

اعلام زمان و مکان برگذاری نمایشگاه
بخش اطلاعات غرفه ها ( جزئیات و نقشه سالن ها و غرفه ها )
بخش تماس با ما و ایجاد فرم برای ارتباط بیشتر با مشتریان
بخش نظر سنجی سایت نمایشگاهی
بخش اطلاعات شرکت های شرکت کننده در نمایشگاه

و....


طراحی سایت نمایشگاهی را از کجا شروع کنیم ؟

ما در گروه طراحی وب گستران پارسیان، با در نظر گرفتن تمام استانداردهای طراحی و گرافیک وب سایت ، علاوه بر ایجاد یک وب سایت شکیل و کاربرپسند، با پیاده سازی امکانات مدرن در طراحی وب سایت نمایشگاهی شما، در کنارتان هستیم تا بتوانیم به حضور پررنگ و اثرگذار شما در فضای وب کمک کنیم.
علاوه بر طراحی و پشتیبانی وب سایت، در بخش رسانه های اجتماعی نیز آمادگی ایجاد و پشتیبانی و تبلیغات پروفایل های شما در شبکه های اجتماعی را داریم تا به معرفی بیشتر و سریعتر کسب و کار شما و وب سایتتان بپردازیم و در مجموع یک پکیج خدمات تبلیغات آنلاین خوب و شایسته برای مشتریان ارزشمند خود فراهم نماییم.
برای کسب اطلاعات بیشتر، خوشحال می شویم با پرکردن فرم مشاوره و درج اطلاعات تماس، به همکاران ما در بخش ارتباط با مشتریان اجازه دهید برای ارائه اطلاعات بیشتر و مشاوره، با شما در تماس باشند.

**خواندن** 2430 **دفعه**

**موارد مرتبط**

اطلاعات تماس

 آدرس:  تهران، میدان صادقیه ، بلوار فردوس شرق ،خیابان رامین شمالی، نبش گلزار شرقی، ساختمان 24 ، طبقه2 واحد4
     
 مشاوره: چنانچه تمایل دارید کارشناسان وب گستران پارسیان با شما تماس بگیرند و از خدمات مشاوره ما استفاده نمایید، خواهشمند است فرم مشاوره را تکمیل بفرمایید.
     
تماس در ساعات اداری :                      47629596 -021
تماس و مشاوره در خارج از ساعات اداری :                      09372759596
     
 ایمیل:  info@wgp.ir

**اشکال یابی جوملا**

**جلسه**

**اطلاعات مشخصات**

**حافظه استفاده شده**

**پرس و جو پایگاه داده**