طراحی وب سایت املاک

آژانس های املاک یکی از بخش های خدماتی هستند که در شرایط فعلی به دلیل تراکنش های اطلاعاتی بالا الزاماً نیاز به سیستم های مدیریت اطلاعات مکانیزه ( طراحی سایت املاک ) دارند.
اغلب ما ، حداقل یک بار در طول زندگی به آژانس های املاک مراجعه کرده ایم و اگر این مراجعه به چند سال گذشته باز می گردد قطعا با سیستم سنتی ثبت و نگهداری اطلاعات موارد اجاره و خرید و فروش در زونکن ها و برگه های دست نویس آشنایی داریم.
باید قبول کنیم که دوره این سیستم های سنتی و فایل های دست نویس مدت هاست که سپری شده و اکنون با مکانیزه شدن اغلب بخش های خدماتی، مدیران واحد های املاک نیز یا به این سمت حرکت کرده اند و یا دیر یا زود بایستی سیستم کاری خود را بر مبنای این روال قرار دهند.
با گسترش دامنه خدمات آنلاین و افزایش اقبال عمومی به سمت بخش هایی که خدمات خود را به صورت آنلاین و در قالب طراحی سایت ارائه می نمایند ، آژانس های املاک نیز یکی از گزینه هایی هستند که می توانند با پیاده سازی سیستم اطلاعاتی خود به شکل اینترنتی ( طراحی سایت املاک ) ، سهولت و سرعت دسترسی به اطلاعات را هم برای پرسنل و مجموعه کاری خود و هم برای مشتریان و گروه هدف خود ایجاد نمایند.

حالتی را در نظر بگیرید که یک آژانس ، با طراحی سایت املاک ، بانک اطلاعات جامع املاک را ایجاد نموده است.

مزیت های طراحی سایت املاک از زوایای :

1- اگر شما از پرسنل این مجموعه باشید: به محض مراجعه حضوری یا تلفنی مشتریان ، اطلاعات ملک مورد نظر را از آنها دریافت و با ورود به بخش جستجوی املاک وب سایت ، لیست تمام موارد ثبت شده را دریافت خواهید کرد. آن هم در عرض فقط چند ثانیه.
2- اگر شما مالکی باشید که بخواهید مشخصات ملک خود را برای فروش یا اجاره در این بانک اطلاعاتی ذخیره کنید، بدون نیاز به مراجعه حضوری به آژانس، از طریق یک کامپییوتر یا تبلت و یا حتی گوشی موبایل خود وارد وب سایت املاک شده و در بخش ثبت املاک، مشخصات ملک مورد نظر را به همراه اطلاعات تماس و ساعات مراجعه برای بازدید ثبت خواهید کرد.
3- اگر شما مشتری متقاضی خرید یا اجاره ملک باشید، بدون نیاز به مراجعه حضوری، با ورود به وب سایت املاک ، از طریق هر وسیله الکترونیک مانند گوشی موبایل ، در بخش جستجوی املاک، اطلاعات مورد نظر خود مانند محدوده ملک ، حدود قیمت اجاره یا خرید، تعدا اتاق خواب و متراژ را وارد می کنید تا در عرض فقط چند ثانیه اطلاعات تمام املاکی که ا مشخصات مورد نظر شما تطابق دارند نمایش داده شود.

در موارد 2 و3 مشتریان فقط برای انجام معامله نیاز به حضور در محل آژانس املاک را خواهند داشت.
با پیاده سازی چنین سیستمی ( طراحی سایت املاک ) دیگر محدوده خدمات شما به چند محله یا خیابان اطراف دفتر کارتان محدود نمی شود و می توانید از این طریق به کل شهر و یا حتی چندین شهر نزدیک سرویس دهی نمایید.

به دلیل مکانیزه بودن سیستم ثبت اطلاعات، در این حالت می توانید داده های تمام مشتریان بافعل و بالقوه خود را نگهداری و هر زمان که به آن نیاز دارید از این اطلاعات ارزشمند استفاده نمایید. به عنوان مثال می توانید برای تمدید موارد اجاره ، از مدتی قبل از رسیدن تاریخ پایان قرارداد ، با ارسال پیام هایی به صورت پیامک یا تلگرام یا موارد مشابه ، به موجر و مستاجر برای مراجعه مجدد به دفتر ، یادآوری نمایید.

ضمنا با داشتن چنین وب سایتی ، امکان ایجاد اپلیکیشن موبایل برای انجام این امور و همچنین ایجاد ربات های تلگرام نیز وجود دارد که همه به نحوی با ایجاد سهولت در کار، دامنه مشتریان و مخاطبان شما را روز به روز افزایش خواهند داد.

**خواندن** 2740 **دفعه**

**موارد مرتبط**

اطلاعات تماس

 آدرس:  تهران، میدان صادقیه ، بلوار فردوس شرق ،خیابان رامین شمالی، نبش گلزار شرقی، ساختمان 24 ، طبقه2 واحد4
     
 مشاوره: چنانچه تمایل دارید کارشناسان وب گستران پارسیان با شما تماس بگیرند و از خدمات مشاوره ما استفاده نمایید، خواهشمند است فرم مشاوره را تکمیل بفرمایید.
     
تماس در ساعات اداری :                      47629596 -021
تماس و مشاوره در خارج از ساعات اداری :                      09372759596
     
 ایمیل:  info@wgp.ir

**اشکال یابی جوملا**

**جلسه**

**اطلاعات مشخصات**

**حافظه استفاده شده**

**پرس و جو پایگاه داده**