طراحی سایت شرکتی و بازرگانی

در دنیای اقتصادی کنونی تبلیغات حرف اول را در بین شرکت ها و سازمان هایی که با هم در یک راستا قدم برمیدارند دارد. طراحی سایت شرکتی و بازرگانی امروزه یکی از ضرورت های شرکت ها، سازمان ها، موسسات و ادارات و ... در امر تبلیغات می باشد که در عصر اینترنت از جمله مهمترین ابزارهای ارتباطی بین شرکت ها و سازمان ها محسوب و همچنین شرکت ها با داشتن شبکه های اجتماعی متعدد و پربازدید باید وبسایت شرکتی داشته باشند که مرجع تمامی فعالیت ها ، محصولات و...  شرکت و سازمان باشد. 

چرا شرکت ها و موسسات ها به طراحی سایت شرکتی نیاز دارند؟

یکی از اهداف تمامی شرکت ها و موسسات ، پررنگ تر شدن و بزرگتر شدن در بین تمامی شرکت های رقیب است .که با رعایت قوانین و مقررات باید این به این هدف بزرگ برسند. یکی از ویژگی های یک شرکت ایده آل داشتن یک سایت خوب و کاربردی است که این ویژگی باعث پر رنگتر شدن شرکت در دنیای مجازی می شود.یک طراحی سایت خوب و ایده آل میتوانند شرکت را در دنیای مجازی بسیار خوب و کامل تعریف کنید و نظم درون شرکت را به رقبا نشان دهد.

امکانات و ویژگی های طراحی سایت شرکتی

در طراحی سایت شرکت اصلی ترین قسمت یک وب سایت شرکتی رزومه شرکت می باشد که میتواند همراه با تصاویر داخلی شرکت یا موسسه باشد . وجود قسمت فعالیت ها یا محصولات در طراحی سایت شرکتی دومین قسمت مهم می باشد.

به غیر از ویژه گی های ظاهری خوب و کاربرپسند در سایت شرکتی ، بهینه سازی وب سایت شرکتی یکی از اصل های مهم می باشد. تا وب سایت شرکت در بالاترین سطح بین رقبا قرار گیرد و به اصطلاح در جستجو کلمات مختص به فعالیت خود رتبه مورد قبولی را داشته باشد.

 

طراحی سایت شرکتی

 

از کجا طراحی سایت شرکتی را شروع کنیم ؟

ما در گروه طراحی وب گستران پارسیان، با در نظر گرفتن تمام استانداردهای طراحی و گرافیک وب سایت ، علاوه بر ایجاد یک وب سایت شکیل و کاربرپسند، با پیاده سازی امکانات مدرن در وب سایت شرکت شما، در کنارتان هستیم تا بتوانیم به حضور پررنگ و اثرگذار شما در فضای وب کمک کنیم. 

علاوه بر طراحی و پشتیبانی وب سایت، در بخش رسانه های اجتماعی نیز آمادگی ایجاد و پشتیبانی و تبلیغات پروفایل های شما در شبکه های اجتماعی را داریم تا به معرفی بیشتر و سریعتر کسب و کار شما و وب سایتتان بپردازیم و در مجموع یک پکیج خدمات تبلیغات آنلاین خوب و شایسته برای مشتریان ارزشمند خود فراهم نماییم.

برای کسب اطلاعات بیشتر، خوشحال می شویم با پرکردن فرم مشاوره و درج اطلاعات تماس، به همکاران ما در بخش ارتباط با مشتریان اجازه دهید برای ارائه اطلاعات بیشتر و مشاوره، با شما در تماس باشند.

**خواندن** 2662 **دفعه**

**موارد مرتبط**

اطلاعات تماس

 آدرس:  تهران، میدان صادقیه ، بلوار فردوس شرق ،خیابان رامین شمالی، نبش گلزار شرقی، ساختمان 24 ، طبقه2 واحد4
     
 مشاوره: چنانچه تمایل دارید کارشناسان وب گستران پارسیان با شما تماس بگیرند و از خدمات مشاوره ما استفاده نمایید، خواهشمند است فرم مشاوره را تکمیل بفرمایید.
     
تماس در ساعات اداری :                      47629596 -021
تماس و مشاوره در خارج از ساعات اداری :                      09372759596
     
 ایمیل:  info@wgp.ir

**اشکال یابی جوملا**

**جلسه**

**اطلاعات مشخصات**

**حافظه استفاده شده**

**پرس و جو پایگاه داده**