طراحی سایت کلینیک و مراکز زیبایی

امروزه تبلیغات کلینیک و مراکز زیبایی در دنیای کنونی از حالت سنتی و دنیای واقعی به صورت مدرن و در دنیای مجازی انجام می شود که یکی از انواع تبلیغات مدرن طراحی سایت کلینیک و مراکز زیبایی می باشد . که اصلاً به عنوان اولین و بزرگترین راه تبلیغات در اینترنت می باشد و هم چنین رکن اصلی تجارت در دنیای مجازی است .

 

طراحی سایت کلینیک و مراکز زیبایی چه تاثیری بر در آمد پزشکان و کلینیک های زیبایی دارد؟(چرا کلینیک و مراکز زیبایی نیاز به طراحی وب سایت دارند ؟

 

 

امروزه تقاضا برای جراحی های زیبایی و جوان سازی و زیبا سازی و... در دنیا و به ویژه در ایران بسیار زیاد شده که رقابت پزشکان و کلینیک ها برای جذب مشتری توسط آنها را افزایش داده که باعث افزایش درآمد پزشکان شده است . از سوی دیگر مشتریان برای پیدا کردن پزشک و کلینیک خود از روش های قدیمی استفاده نمی کنند و با جستجو در دنیای مجازی به دنبال کلینیک و مرکز زیبایی متخصص میگردند.

تمامی موارد ذکر شده باعث می شود تا کلینیک و مراکز زیبایی برای افزایش اعتبار و معرفی خود در دنیای مجازی ، طراحی سایت کلینیک و مرکز زیبایی را در الویت کارهای خود قرار دهد .

 

 طراحی سایت کلینیک و مراکز زیبایی

بخش های مهم در طراحی سایت کلینیک و مراکز زیبایی

 

بخش معرفی کلینیک :که در این بخش باید معرفی و تاریخچه کلینیک ، بخش ها و دپارتمان های کلینیک قرار گیرد .
بخش معرفی پزشکان : که در این بخش رزومه ای برای هر یک از پزشکان قرار می گیرد تا کاربر بتواند با پزشک خود آشنا شود .
بخش معرفی خدمات : مهمترین بخش در طراحی سایت کلینیک و مراکز زیبایی می باشد و که هدف اصلی طراحی سایت کلینیک و مراکز زیبایی معرفی خدمات به مشتریان است .
بخش مشاوره : یکی دیگر از بخش های بسایر کاربردی برای مشتریان ایجاد بخش مشاوره با پزشک و مشلوران کلینیک می باشد که بسیار مفید است .
بخش گاری تصاویر نمونه خدمات و درمان ها : که در آن گالری از تصاویر درمان ها را می توان به کار بر نمایش داد که این نیز از اهمیت زیادی برخوردار است .
بخش سوالات متداول : که در آن کاربران می توانند به جواب برخی از سوالات احتمالی خود در مورد کلینیک ، خدمات و ... برسند.
بخش اطلاعات تماس : که شامل اطلاعات تماس با کلینیک و مراکز زیبایی ، آدرس کلینیک و مرکز زیبایی بصورت متنی و بر روی نفشه و همچنین فرمی برای ارتباط با کلینیک و مرکز زیبایی می باشد .
بخش اخبار کلینیک و مراکز زیبایی : که در آن میتوان از اخباری مانند تجهیزات جدید مرکز ، تخفیفات و ... را قرار داد
بخش مطالب دانستنی : که یکی از مهم ترین بخش ها در جذب مشتریان میباشد ، که از طریق این مطالب دانش مشتریان و همچنین ارزش وب سایت شما افزایش پیدا می کند .

 

 

مزایای طراحی سایت کلینیک و مراکز زیبایی

 

افزایش مشتریان از طریق وب سایت
ارتباط مستقیم با مشتریان
معرفی بهتر و بیشتر کلینیک و مرکز زیبایی در دنیای مجازی
ارائه خدمات بهتر به مشتریان
اطلاع از نیاز های مشتریان با ایجاد بخش نظرسنجی

 

طراحی سایت کلینیک و مراکز زیبایی را از کجا شروع کنیم ؟

ما در گروه طراحی وب گستران پارسیان، با در نظر گرفتن تمام استانداردهای طراحی و گرافیک وب سایت ، علاوه بر ایجاد یک وب سایت شکیل و کاربرپسند، با پیاده سازی امکانات مدرن در وب سایت طراحی سایت کلینیک و مراکز زیبایی شما، در کنارتان هستیم تا بتوانیم به حضور پررنگ و اثرگذار شما در فضای وب کمک کنیم.

علاوه بر طراحی و پشتیبانی وب سایت، در بخش رسانه های اجتماعی نیز آمادگی ایجاد و پشتیبانی و تبلیغات پروفایل های شما در شبکه های اجتماعی را داریم تا به معرفی بیشتر و سریع تر کسب و کار شما و وب سایتتان بپردازیم و در مجموع یک پکیج خدمات تبلیغات آنلاین خوب و شایسته برای مشتریان ارزشمند خود فراهم نماییم.

برای کسب اطلاعات بیشتر، خوشحال می شویم با پرکردن فرم مشاوره و درج اطلاعات تماس، به همکاران ما در بخش ارتباط با مشتریان اجازه دهید برای ارائه اطلاعات بیشتر و مشاوره، با شما در تماس باشند.

**خواندن** 2556 **دفعه**

**موارد مرتبط**

اطلاعات تماس

 آدرس:  تهران، میدان صادقیه ، بلوار فردوس شرق ،خیابان رامین شمالی، نبش گلزار شرقی، ساختمان 24 ، طبقه2 واحد4
     
 مشاوره: چنانچه تمایل دارید کارشناسان وب گستران پارسیان با شما تماس بگیرند و از خدمات مشاوره ما استفاده نمایید، خواهشمند است فرم مشاوره را تکمیل بفرمایید.
     
تماس در ساعات اداری :                      47629596 -021
تماس و مشاوره در خارج از ساعات اداری :                      09372759596
     
 ایمیل:  info@wgp.ir

**اشکال یابی جوملا**

**جلسه**

**اطلاعات مشخصات**

**حافظه استفاده شده**

**پرس و جو پایگاه داده**