طراحی وب سایت آژانس تبلیغاتی

با سفر کردن می توانید کمی از فشارهای روحی و جسمی را از خود دور کنید و حتی اگر سفر کاری باشد و شما مجبور باشید ساعت های زیادی در جلسه ها و کنفرانس ها شرکت کنید ، در عوض با کشور یا شهر جدیدی آشنا می شوید. ممکن است مسافرت استرس و اضطراب هم داشته باشد، به خصوص اگر سفر شما تفریحی باشد و با گردش و بازدید از جاهای دیدنی همراه شود. اما استرس سفر یک استرس مثبت است و مثل اضطراب شما از کار زیاد یا زندگی روزمره نیست.كاهش فشار و استرس روحی همیشه به سلامتی شما کمک خواهد کرد.
از این رو فراهم کردن اطلاعات کامل از جمله هتل ، مناطق گردشگری و تهیه بلیط و انواع سرویس های دیگر نیاز های ما برای سفری خوب است.این نیاز ها برای بیشتر افراد کاری سخت و زمانگیر بوده که فراهم کردن همه نیاز ها توسط افراد اکثرا نتایج جالبی ندارد.
بنابراین فراهم کردن تمامی این اطلاعات برای مسافران توسط آژانس مسافرتی انجام می پذیرد.و بدیهی است که انتخاب آژانس مسافرتی برای مسافران و همچنین مسیر رفت وآمد به آژانس مسافرتی کمی وقت گیر خواهد بود.
امروزه برای بهبود وقت و صرفه جویی در هزینه، مسافران به راحتی می توانند با مراجعه به اینترنت آژانس مسافرتی خود را انتخاب و سفر خود را آغاز نمایند.
از این رو طراحی یک سایت برای آژانس های مسافرتی امری مهم می باشد. که البته داشتن امکانات موجود در این وب سایت ها باید تمامی نیازهای یک مسافر را برآورده نماید.
تعدادی از امکانات یک وب سایت آژانس مسافرتی :
1- ایجاد فرم ثبت نام برای کاربران
2- امکان ایجاد دسته بندی های تور
3- امکان ایجاد مطالب
4- امکان ایجاد مشاوره آنلاین
5- ایجاد تورهای لحظه آخری
7- ...
ما در گروه طراحی وب گستران پارسیان، با در نظر گرفتن تمام استانداردهای طراحی و گرافیک وب سایت ، علاوه بر ایجاد یک وب سایت شکیل و کاربرپسند، با پیاده سازی امکانات مدرن در وب سایت آژانس مسافرتی شما، در کنارتان هستیم تا بتوانیم به حضور پررنگ و اثرگذار شما در فضای وب کمک کنیم.
علاوه بر طراحی و پشتیبانی وب سایت، در بخش رسانه های اجتماعی نیز آمادگی ایجاد و پشتیبانی و تبلیغات پروفایل های شما در شبکه های اجتماعی را داریم تا به معرفی بیشتر و سریعتر کسب و کار شما و وب سایتتان بپردازیم و در مجموع یک پکیج خدمات تبلیغات آنلاین خوب و شایسته برای مشتریان ارزشمند خود فراهم نماییم.

برای کسب اطلاعات بیشتر، خوشحال می شویم با پرکردن فرم مشاوره و درج اطلاعات تماس، به همکاران ما در بخش ارتباط با مشتریان اجازه دهید برای ارائه اطلاعات بیشتر و مشاوره، با شما در تماس باشند.

**خواندن** 2781 **دفعه**

**موارد مرتبط**

اطلاعات تماس

 آدرس:  تهران، میدان صادقیه ، بلوار فردوس شرق ،خیابان رامین شمالی، نبش گلزار شرقی، ساختمان 24 ، طبقه2 واحد4
     
 مشاوره: چنانچه تمایل دارید کارشناسان وب گستران پارسیان با شما تماس بگیرند و از خدمات مشاوره ما استفاده نمایید، خواهشمند است فرم مشاوره را تکمیل بفرمایید.
     
تماس در ساعات اداری :                      47629596 -021
تماس و مشاوره در خارج از ساعات اداری :                      09372759596
     
 ایمیل:  info@wgp.ir

**اشکال یابی جوملا**

**جلسه**

**اطلاعات مشخصات**

**حافظه استفاده شده**

**پرس و جو پایگاه داده**