اخبار

دومین همکاری مشترک وب گستران پارسیان با شرکت مانتره کیش

پس از همکاری موفق گروه دیجیتال مارکتینگ وب گستران پارسیان با شرکت مانتره کیش در زمینه طراحی وب سایت و خدمات شبکه های اجتماعی برند اسکین کد، اکنون شاهد آغاز پروژه مشترک جدیدی با این شرکت هستیم.
طی قرارداد جدیدی که طی هفته گذشته منعقد گردید پروژه طراحی و پشتیبانی وب سایت برند جدید این شرکت تحت نام سوئیس لاین که یک برند آرایشی و بهداشتی سوئیسی می باشد نیز به وب گستران پارسیان واگذار گردید.
همانند پروژه قبلی، راه اندازی شبکه های اجتماعی این برند در ایران و تبلیغات تحت وب آن در قالب ایجاد پروفایل برند در وب سایت پوست نیوز و تبلیغات در خبرنامه های پوست نیوز هم در فاز دوم این پروژه توسط واحد رسانه های اجتماعی وب گستران پارسیان اجرایی خواهد شد.
پروژه وب مارکتینگ برند اسکین کد ( از برندهای مطرح سوئیسی که وارد ایران شده است ) هم اولین زمینه همکاری گروه دیجیتال مارکتینگ وب گستران پارسیان با شرکت مانتره کیش می باشد که هم اکنون در حال اجرا بوده و فاز اول آن تحت قالب طراحی و راه اندازی وب سایت ، مراحل پایانی خود را طی می کند.

**خواندن** 1206 **دفعه**

اطلاعات تماس

 آدرس:  تهران، میدان صادقیه ، بلوار فردوس شرق ،خیابان رامین شمالی، نبش گلزار شرقی، ساختمان 24 ، طبقه2 واحد4
     
 مشاوره: چنانچه تمایل دارید کارشناسان وب گستران پارسیان با شما تماس بگیرند و از خدمات مشاوره ما استفاده نمایید، خواهشمند است فرم مشاوره را تکمیل بفرمایید.
     
تماس در ساعات اداری :                      47629596 -021
تماس و مشاوره در خارج از ساعات اداری :                      09372759596
     
 ایمیل:  info@wgp.ir

**اشکال یابی جوملا**

**جلسه**

**اطلاعات مشخصات**

**حافظه استفاده شده**

**پرس و جو پایگاه داده**