اخبار

آغاز همکاری گروه دیجیتال مارکتینگ وب گستران پارسیان با شرکت مانتره کیش

بر اساس مذاکرات انجام شده بین مدیران وب گستران پارسیان و شرکت مانتره کیش ( وارد کننده برندهای آرایشی و بهداشتی سوئیس ) ، پروژه وب مارکتینگ برند اسکین کد ( Skin Code ) به وب گستران پارسیان سپرده شد.
در فاز اول این پروژه، طراحی وب سایت فارسی برند با الگو گیری از سایت اصلی برند ، در برنامه کاری اصلی قرارداده شده است.
همچنین آغاز تبلیغات اینترنتی این برند با شروع به کار پیج رسمی برند در اینستاگرام و همچنین راه اندازی پروفایل محصولات برند اسکین کد در وب سایت پوست نیوز ( لینک به سایت باشد ) در فاز اول قرارداد پروژه در نظر گرفته شده است.
راه اندازی سیستم خبرنامه اسکین کد و معرفی آن به بیش از 15 هزار کاربر وب سایت پوست نیوز نیز بخش دیگری از خدمات می باشد که وب گستران پارسیان تعهد اجرای آن را در فاز اول پروژه وب مارکتینگ برند اسکین کد، در برنامه کاری خود دارد.
برند اسکین کد با محصولات مراقبت پوست و بهداشتی ، مدتی است توسط شرکت مانتره کیش وارد بازار ایران شده است. این محصولات سوئیسی به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب ، مورد استقبال مشتریان گروه هدف خود قرار گرفته است.
شرکت مانتره کیش در برنامه کاری خود ، حضور فعال تر در فضای مجازی و ارتباط با مخاطبین از این طریق را هدف گذاری کرده و از همین رو به دنبال فعالیت بیشتر و هدفمند تر در فضای وب و مخصوصا شبکه های اجتماعی می باشد.

**خواندن** 1865 **دفعه**

اطلاعات تماس

 آدرس:  تهران، میدان صادقیه ، بلوار فردوس شرق ،خیابان رامین شمالی، نبش گلزار شرقی، ساختمان 24 ، طبقه2 واحد4
     
 مشاوره: چنانچه تمایل دارید کارشناسان وب گستران پارسیان با شما تماس بگیرند و از خدمات مشاوره ما استفاده نمایید، خواهشمند است فرم مشاوره را تکمیل بفرمایید.
     
تماس در ساعات اداری :                      47629596 -021
تماس و مشاوره در خارج از ساعات اداری :                      09372759596
     
 ایمیل:  info@wgp.ir

**اشکال یابی جوملا**

**جلسه**

**اطلاعات مشخصات**

**حافظه استفاده شده**

**پرس و جو پایگاه داده**