اخبار

حضور وب گستران پارسیان در ششمین کنگره متخصصین پوست

از 24 تا 26 مهر ماه امسال، ششمین کنگره بین المللی درماتولوژی مبتنی بر شواهد، در هتل المپیک تهران برگزار گردید.

بسیاری از پزشکان و متخصصین پوست و زیبایی کشور در این کنگره حضور داشتند.

همچون سایر کنگره ها، نمایشگاه جانبی این کنگره نیز بسیار پربار بود و مورد استقبال شرکت کنندگان در کنگره و بازدید کنندگان عموم قرار گرفت.

از آنجایی که در حال حاضر بخش اصلی فعالیت های وب گستران پارسیان بر روی طراحی و پشتیبانی وب سایت ای حوزه پزشکی و مخصوصا پزشکان پوست و زیبایی قرار گرفته است، به جهت ارتباط بیشتر با پزشکان و همچنین معرفی خدمات شرکت، همچون سال های گذشته، در این نمایشگاه نیز حضور داشته و برنامه های ویژه ای تدارک دیده بودیم.

غرفه ی وب گستران در این نمایشگاه بسیار مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفت و بسیاری از پزشکان محترم با تکمیل فرم های مربوطه علاقمندی خود را برای طراحی وب سایت اعلام فرمودند که در روزهای آینده برنامه ریزی ویژه ای برای پیگیری این درخواست ها انجام خواهد شد.

همچنین از طرف وب گستران پارسیان و همکارانمان در وب سایت پوست نیوز، استودیو ضبط برنامه های ویدئویی برای پوشش خبری این رویداد و تهیه کلیپ های ویدئویی از پزشکان محترم برای انتشار در وب سایت پوست نیوز، در طول برگزاری کنگره تجهیز و راه اندازی دشه بود که مورد استقبال متخصصین عزیز قرار گرفت.

در همین جا از همکاری این عزیزان و همچنین تیم اجرایی کنگره تشکر کرده و آرزو می کنیم در آینده شاهد همکاری های بیشتری در زمینه ی اطلاع رسانی پیوسته و صحیح در رمینه های پزشکی باشیم.

کلیپ های تهیه شده به محض تدوین و آماده سازی بر روی وب سایت پوست نیوز و شبکه های اجتماعی وابسته منتشر خواهد شد.

خواندن 1598 دفعه

اطلاعات تماس

 آدرس:  تهران، میدان صادقیه ، بلوار فردوس شرق ،خیابان رامین شمالی، نبش گلزار شرقی، ساختمان 24 ، طبقه2 واحد4
     
 مشاوره: چنانچه تمایل دارید کارشناسان وب گستران پارسیان با شما تماس بگیرند و از خدمات مشاوره ما استفاده نمایید، خواهشمند است فرم مشاوره را تکمیل بفرمایید.
     
تماس در ساعات اداری :                      47629596 -021
تماس و مشاوره در خارج از ساعات اداری :                      09372759596
     
 ایمیل:  info@wgp.ir