مقالات

چرا شرکت شما به یک سرویس ایمیل مارکتینگ نیاز دارد

دورانی که در آن فرستادن ایمیل انبوه از outlook باب بود گذشته است. اگر شما شرکت کوچکی دارید و به صورت دوره ای ایمیل هایی را به لیست مخاطبان و مشتریان خود که هر روز بزرگتر می شود می فرستید، بهترین راه حل برای شما این است که از یک سرویس ایمیل مارکتینگ مانند getresponse، MailChimp، و غیره استفاده نمایید.
طراحی یک ایمیل خوب نیاز به تمرین و وقت زیاد دارد. به علاوه، کدنویسی ایمیل تا حد زیادی با کدنویسی وب متفاوت است چرا که هر برنامه ایمیل (gmail, yahoo, Hotmail, outlook,…) محتویات ایمیل شما را به طریق خاصی نمایش می دهد و باید کد به صورت دقیق و برای هر کدام از آن برنامه ها بهینه شود. شما به عنوان یک شرکت که می خواهید ایمیلهای انبوه مانند خبرنامه را ارسال نمایید نباید به این جزئیات فکر کنید، بلکه انتظار دارید که ایمیلهای شما پس از ارسال درست نمایش داده شوند. از این لحاظ استفاده از سرویسهای ایمیل مارکتینگ به دلایل زیر بهترین گزینه برای شماست:

ternational

1- وجود قالب های آماده

بسیاری از سرویسهای ایمیل مارکتینگ دارای مجموعه بزرگی از قالبهای از پیش طراحی شده برای ایمیل هستند که انتخاب یک قالب درخور کسب و کار شما را بسیار آسان می کند. این امر نه تنها در وقت شما صرفه جویی زیادی می کند، بلکه مهمتر از آن می توانید مطمئن باشید که ایمیل های شما در هر برنامه ایمیلی به خوبی نمایش داده می شود.

2- شخصی سازی قالب های منتخب

صرف اینکه یک قالب را انتخاب می کنید بدین معنی نیست که حتما باید به همان شکل آن را بفرستید. سرویس های ایمیل مارکتینگ به شما امکانات بسیاری جهت ویرایش قالب به شکل دلخواه را میدهند.

3- مدیریت لیست

490657 636062639685619519 16x9

یکی از بهترین دلایل برای استفاد از سرویسهای ایمیل مارکتینگ این است که این سرویس ها لیست مخاطبان شما را به صورت خودکار مدیریت می کنند. به عبارت دیگر، چنانچه خواننده ایمیل شما تمایل داشته باشد که دیگر از شما ایمیل دریافت نکند، بر روی لینکی در ایمیل شما کلیک کرده و به صورت خودکار از لیست حذف می شود. همچنین با اضافه کردن یک فرم در وب سایت یا صفحه شبکه اجتماعی شرکت، این امکان را به خوانندگان می دهید که در صورت تمایل با پرکردن آن فرم به صورت خودکار به لیست مخاطبان شما اضافه شوند. بنابراین برای حذف و یا اضافه کردن مخاطبان اصلا نیازی به دخالت شما نیست.

4- پیروی از مقررات

سرویس های ایمیل ماکتینگ کمک می کنند که شما طبق آخرین قوانین و استاندارهای ملی و بین المللی اقدام به ارسال ایمیل نمایید. بنابراین شما نیازی به نگرانی در مورد مسایل قانونی و حقوقی در این زمینه ندارید.

5- مقبولیت آدرس ایمیل

چنانچه مستقیما از حساب ایمیل خود مانند gmail، yahoo، و غیره اقدام به ارسال مکرر ایمیل انبوه کنید ممکن است حساب ایمیل شما به بهانه اسپم فرستادن مسدود گردد. سرویس های ایمیل مارکتینگ در بازار ایمیل شناخته شده و قابل اطمینان هستند چرا که بر روی رفتار کاربران خود نظارت می کنند تا کاربران اقدام به ارسال اسپم نکنند. بنابراین ایمیل های ارسالی از این سرویس به احتمال بسیار کمتری به عنوان اسپم در نظر گرفته می شوند.

6- آمار

Charts for Holiday Blog Post 01

مانند هر نوع بازاریابی دیگر، بررسی و تحلیل آمار ایمیل های ارسالی بخشی اساسی از بازریابی ایمیلی است. از طریق این آمار می توانید بفهمید که کدام ایمیلهایتان خوانده شده، کدام عنوان ها نتیجه بهتری داده اند، و چه تعداد لینک در متن ایمیل شما کلیک شده اند. فهمیدن این اطلاعات و انجام تغییرات در ایمیلها براساس آنها باعث بهتر شدن بازاریابی ایمیلی شما می شود. همه سرویسهای ایمیل مارکتینگ دارای قسمت آمار خوبی در سیستم خود هستند.

7- این سرویس ها رایگان هستند

اغلب سرویس های ایمیل مارکتینگ به کاربران خود حساب های آزمایشی و شارژ رایگان می دهند. به علاوه هزینه استفاده از این سرویس ها در کل بسیار پایین و مقرون به صرفه است.
سرویس های ایمیل مارکتینگ، ارسال خبرنامه و بازریابی ایمیلی را بسیار ساده نموده اند. استفاده از این سرویس ها باعث می شود که شما بدون نگرانی در مورد مسائل فنی و آشنایی با برنامه نویسی اقدام به ارسال ایمیل های جذاب نموده، آمار آن را بررسی کرده و براساس نتایج بررسی ها ایمیل های خود را بهینه کنید.

منبع:asanak.ir

**خواندن** 2859 **دفعه**

اطلاعات تماس

 آدرس:  تهران، میدان صادقیه ، بلوار فردوس شرق ،خیابان رامین شمالی، نبش گلزار شرقی، ساختمان 24 ، طبقه2 واحد4
     
 مشاوره: چنانچه تمایل دارید کارشناسان وب گستران پارسیان با شما تماس بگیرند و از خدمات مشاوره ما استفاده نمایید، خواهشمند است فرم مشاوره را تکمیل بفرمایید.
     
تماس در ساعات اداری :                      47629596 -021
تماس و مشاوره در خارج از ساعات اداری :                      09372759596
     
 ایمیل:  info@wgp.ir

**اشکال یابی جوملا**

**جلسه**

**اطلاعات مشخصات**

**حافظه استفاده شده**

**پرس و جو پایگاه داده**