مقالات

بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو ( SEO )

بسیاری از کاربران اینترنتی، برای یافتن وب سایت های مورد نظر خود، از موتورهای جستجو کمک می گیرند.
به این ترتیب از آنجایی که هدف نهایی در طراحی یک وب سایت بالا بردن بازدید آن و جذب کاربران بیشتر برای معرفی خدمات و یا فروش کالا و سرویس ها می باشد برای مدیران وب سایت ها بسیار مهم خواهد بود که در نتایج جستجوی جستجوگری اینترنتی ( Search Engine )  جایگاه مناسبی داشته باشند تا از این طریق بتوانند کاربران بیشتری را به بازدید از وب سایت خود ترغیب نمایند.

 

بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو، مجموعه ی فعالیت هایی است که رتبه ی وب سایت شما را در میان سایرر وب سایت هایی که خدمات و محتوای مشابه وب سایت شما ارائه می کنند، افزایش داده و به کسب جایگاه بهتری در نتایج جستجو در بین این وب سایت های مشابه کمک می نماید.


بخشی از این فعالیت ها به استاندارد سازی کدها و رعایت قوانین طراحی صفحات و ساختار وب سایت مربوط بوده و بخشی دیگر به پویایی و به روز بودن محتوای وب سایت شما وابسته می باشد.
بدین معنی که موتورهای جستجو بیشتر وب سایت هایی را می پسندند که محتوای آنها به صورت پیوسته به روز رسانی می شود و محتوای جدیدی بر روی وب سایت قرار می گیرد. چنین وب سایت هایی از نظر یک موتور جستجو ارزش بالاتری نسبت به وب سایت هایی دارند که محتوایی ایستا و ثابت داشته باشند.


بنابراین برنامه ریزی برای درج محتوای پیوسته و مرتبط با موضوع وب سایت و رعایت استانداردهای ساخت محتوا می تواند یک فاکتور بسیار مهم برای افزایش رتبه ی وب سایت شما و در نهایت افزایش بازدیدکنندگان وب سایت باشد.

خواندن 2544 دفعه

اطلاعات تماس

 آدرس:  تهران، میدان صادقیه ، بلوار فردوس شرق ،خیابان رامین شمالی، نبش گلزار شرقی، ساختمان 24 ، طبقه2 واحد4
     
 مشاوره: چنانچه تمایل دارید کارشناسان وب گستران پارسیان با شما تماس بگیرند و از خدمات مشاوره ما استفاده نمایید، خواهشمند است فرم مشاوره را تکمیل بفرمایید.
     
تماس در ساعات اداری :                      47629596 -021
تماس و مشاوره در خارج از ساعات اداری :                      09372759596
     
 ایمیل:  info@wgp.ir