پیتیبانی فنی و محتوایی وب سایت

پشتیبانی و نگهداری وب سایت و همچنین به روزرسانی اطلاعات و محتوای آن از مهمترین وظایف مدیر وب سایت می باشد. در یک مثال خوب وب‌ سایت را می‌توان مشابه یک خانه در نظر گرفت که بدون نگهداری و مراقبت پس از مدتی ظاهری نامناسب و نازیبا به خود می‌گیرد.
یک وب‌ سایت بدون پشتیبانی و نگهداری مناسب پس از مدتی از شکل استاندارد خود خارج خواهد شد.

پشتیبانی وب سایت چیست ؟

محتوای وب‌ سایت به صورت غیر استاندارد وارد وب‌ سایت خواهد شد و رتبه‌ی شما در موتورهای جستجو تنزل خواهد یافت یا مطابق انتظار شما رشد نخواهد کرد.
این‌ها همگی به این معناست که باید زمان و هزینه بسیار زیادی جهت استخدام افراد برای بروز رسانی و پشتیبانی وب سایت خود را صرف کنید و یا اینکه این وظیفه را به نیروهای متخصص دیگری واگذار کنید.

به طور کلی نگهداری یک وب‌ سایت شامل دو وبخش به شرح ذیل می باشد.

نگهداری و پشتیبانی فنی

پشتیبانی و نگهداری فنی شامل مراقبت وب‌ سایت در قبال مشکلات احتمالی است که ممکن است روی دهد. همچنین در صورتیکه مشکلات فنی وب‌ سایت شما بحرانی نباشند، در فرآیند پشتیبانی این مشکلات برای شما رفع خواهند شد.

نگهداری و پشتیبانی محتوایی

پشتیبانی محتوایی شامل تمام فرآیندهای قرارگرفتن محتوا و تولید برخی از انواع محتوا برای وب‌ سایت شماست. بروزرسانی مطالب ، خدمات، محصولات، اخبار و ... به وب‌ سایت شما جلوه می‌بخشند و آنرا از حالت بی‌روح و ساکت خود خارج می‌کنند.

 

بیشتر تلاش ما بر این بوده‌است که بتوانیم مجموعه‌ای از افراد باتجربه را گرد هم آوریم که پشتبانی کامل وب‌ سایت شما را بر عهده بگیرند.

پشتیبانی وب سایت

 

با انتخاب هر دو نوع پشتیبانی وب سایت ، شما از مزایای زیر برخوردار خواهید شد:

1) مشکل شما مبنی بر نداشتن منابع کافی برای استخدام نیرویی که فعالیت‌های مربوط به وب‌ سایت شما را بر عهده گیرد رفع می‌شود. همچنین شما بر کسب و کار خود تمرکز می‌کنید و از بابت وب‌ سایت دیگر نگران نخواهید بود.
2) یک تیم متخصص، پشتیبانی فنی مسائل شما را بر عهده خواهد گرفت و شما نگران اتفاقاتی که برای وب‌ سایتتان روی می‌دهد نخواهید بود.
3) طرح‌های گرافیکی مورد نیاز شما به وسیله‌ی کارشناسان طراحی گرافیکی شرکت انجام خواهد شد و ظاهر وب‌ سایت شما از حالت زیبای خود خارج نخواهد شد.
4) کارشناسان محتوایی به تولید محتوای مورد نیاز شما خواهند پرداخت. البته گاهی ممکن است موضوع وب‌ سایت شما با تخصص کارشناسان محتوایی ما همخوانی نداشته باشد که در این صورت شما را، راهنمایی خواهیم کرد.
5) تولید صفحات وب، طراحی صفحات، تصاویر، اسلایدها، فایل‌های فلش، مراقبت از ورود استاندارد محتوا، رعایت اصول بهینه‌ سازی موتورهای جستجو و ... تماماً بر عهده‌ی ما خواهد بود.

تیم طراحی و پشتیبانی وبگستران پارسیان می کوشد تا شما را پس از اتمام فرآیند طراحی وب سایت و تحویل وب سایت یاری نماید تا به روزسانی امکانات و محتوای وب سایت در کوتاهترین زمان ممکن و بدون صرف هزینه های اضافی انجام شود.
این امر از سمتی باعث گسترش تجارت شما گردیده وهمچنین همکاری بلند مدت و موفق با شما به مجموعه وب گستران پارسیان نیز اعتبار بیش از پیش می بخشد.

**خواندن** 4324 **دفعه**

اطلاعات تماس

 آدرس:  تهران، میدان صادقیه ، بلوار فردوس شرق ،خیابان رامین شمالی، نبش گلزار شرقی، ساختمان 24 ، طبقه2 واحد4
     
 مشاوره: چنانچه تمایل دارید کارشناسان وب گستران پارسیان با شما تماس بگیرند و از خدمات مشاوره ما استفاده نمایید، خواهشمند است فرم مشاوره را تکمیل بفرمایید.
     
تماس در ساعات اداری :                      47629596 -021
تماس و مشاوره در خارج از ساعات اداری :                      09372759596
     
 ایمیل:  info@wgp.ir

**اشکال یابی جوملا**

**جلسه**

**اطلاعات مشخصات**

**حافظه استفاده شده**

**پرس و جو پایگاه داده**