تلگرام - telegram

تلگرام telegram چیست ؟

تلگرام برنامه و اپلیکیشنی است که امروزه کاربرد های فراوانی برای کاربران تلفن های هوشمند محسوب می شود و مهمترین کاربرد آن ارسال اس ام اس و ایمیل می باشد. تلگرام پیام رسانی است که با سرعت و امنیت بالا با ورود به دنیای مجازی بسیاری از رقیبان خود را پشت سر گذاشت .شما از تلگرام بر روی همه دستگاه های موبایل از جمله تلفن همراه هوشمند ، تبلت و کامپیوتر می توانید استفاده کنید و بدون وقفه این پیام های شما ارسال و دریافت کند . این پیام رسان ، بسیار سریع و رایگان است و مهم ترین ویژگی که باعث محبوبیت بسیار زیاد در میان کاربران شده سادگی در قالب کاربری آن است.

ارسال فایل در تلگرام

شما به وسیله تلگرام می توانید هر نوع فایلی اعم از صوتی ، تصویری و حتی داکیومنت ها را بین دستگاه های مختلف رد و بدل کنید . یکی از قابلیت های تلگرام این است که می تواند فایل های تکراری را تشخیص بدهد و از آپلود مجدد آنها برای ارسال یا Forward پیام ها به دیگران جلوگیری و فایل قبلی را به شما نمایش دهد.

 

گروه تلگرام

 

گروه در تلگرام

قابلیت ایجاد گروه در تلگرام و برقراری ارتباطات بین افراد گروه از ویژه گی های پرکاربرد این برنامه می باشد . در گروه های تلگرام می توان تا 5 هزار عضو درون آن قرار داد. گروه ها امکان برقراری ارتباطات بین چند نفر را فراهم می کنند.

 

کانال تلگرام

 

کانال در تلگرام

قابلیت دیگر تلگرام کانال یا Channel است که کاربردهای بسیاری از نظر اطلاع رسانی برای کاربران دارد دارد. شما در کانال تلگرام اطلاع رسانی یکطرفه دارید و دقیقا مانند یک وب سایت ، رادیو یا تلوزیونی و...است که فقط شما تماشاگر آن هستید . کانال ها اصولاً برای اطلاع رسانی ها مورد استفاده قرار میگیرند و تعداد نامحدود عضو میگیرند.

زمانی شما پیامی را در تلگرام گوشی هوشمند بخوانید این پیام در کامپیوتر و تبلت هم در حالت خوانده شده قرار می گیرد که این قابلیت به دلیل سرعت بالای یکپارچه سازی اطلاعات تلگرام است.
در تلگرام کاربران را هم با شماره تلفن و هم با نام کاربری (username) که دارند می توانید پیدا کنید . درتلگرام کاربران این امکان را دارند که بدون شماره تلفن افراد بتوانند با آنها ارتباط برقرار کنند.
امرزه از تلگرام به عنوان یک ابزار تجاری برای نیازهای پیام رسانی نیز استفاده می شود.

**خواندن** 3769 **دفعه**

اطلاعات تماس

 آدرس:  تهران، میدان صادقیه ، بلوار فردوس شرق ،خیابان رامین شمالی، نبش گلزار شرقی، ساختمان 24 ، طبقه2 واحد4
     
 مشاوره: چنانچه تمایل دارید کارشناسان وب گستران پارسیان با شما تماس بگیرند و از خدمات مشاوره ما استفاده نمایید، خواهشمند است فرم مشاوره را تکمیل بفرمایید.
     
تماس در ساعات اداری :                      47629596 -021
تماس و مشاوره در خارج از ساعات اداری :                      09372759596
     
 ایمیل:  info@wgp.ir

**اشکال یابی جوملا**

**جلسه**

**اطلاعات مشخصات**

**حافظه استفاده شده**

**پرس و جو پایگاه داده**