خدمات تحلیل و بررسی بازار و رقبا

دردنیای امروز، رسانه های اجتماعی به یکی از ابزارهای اصلی و قدرتمند تبلیغات و بازاریابی اکثر کسب و کارها تبدیل شده اند، تا آنجا که برخی کارشناسان دنیای تجارت، حضور موفق در رسانه های اجتماعی را یکی از شروط موفقیت برای هر کسب و کار و تجارتی می دانند.
ایسنتاگرام هم به عنوان یکی از مهمترین رسانه های اجتماعی رایج در ایران، نه تنها از این قاعده مستثنی نیست بلکه با گسترش دایره نفوذ خود در میان گروه بسیار زیادی از کاربران گوشی های هوشمند، به یکی از ارکان موفقیت در بازار هر کسب و کاری تبدیل گردیده است.
برای موفقیت در حوزه بازاریابی اینستاگرامی، فقط داشتن یک حساب کاربری در این محیط و درج یک سری پست در صفحه کاری افراد و موسسات به هیچ وجه کافی نیست.
با رقابتی شدن دنیای رسانه های اجتماعی و علی الخصوص اینستاگرام، بسیار مهم است که در میان رقبا ، به خوبی دیده شوید. برای این منظور باید درک درستی از مخاطبان خود داشته باشید و بر این اساس برای تولید و انتشار محتوایی که مناسب گروه مخاطبانتان باشد و آنها را جذب نماید، برنامه تدوین شده و صحیحی طراحی و پیاده سازی کنید. به صورت مداوم بازخورد محتوا بر مخاطب و میزان علاقمندی آنها را بررسی نموده و بتوانید بر اساس نتایج بدست آمده، درصورت نیاز تغییراتی در سیاست کاری خود ایجاد کنید.
همچنین لازم است در کنار تمام این موارد، رقبای خود را هم به شدت مدنظر داشته و فعالیت های مشابه آنها را هم رصد کرده و مراقب حرکت های آنها هم باشید.
ما در گروه دیجیتال مارکتینگ وب گستران پارسیان ، تمام این کارها را برای شما آسان کرده ایم.
وب گستران پارسیان با برگزاری یک جلسه ی حضوری، تحلیل هایی کاربردی و جامع در اختیار شما قرار می دهد. کارشناسان وب گستران پارسیان با رصد کردن جامعه ی هدف، گزارشی از فعالیت شرکت های رقیب منتشر کرده و  آن را برای شما تحلیل می کنند. تحلیل محتوای صفحه، مشخص کردن محبوب ترین پست ها، بررسی عملکرد برند در اینستاگرام، بخش های مهم دیگری است که در جلسه حضوری مورد بررسی قرار می گیرد . ما به شما می گوییم که مخاطبانتان با کدام پست ها و هشتگ ها بیشتر ارتباط برقرار کرده اند و اینکه مشتری های آینده شما چه کسانی می توانند باشند.  این داده ها به شما کمک می کنند دریابید که استراتژی بازاریابی تان در اینستاگرام تا چه حد موفق بوده و نیاز به چه تغییراتی دارد.

رصد کردن جامعه

1
تجزیه و تحلیل بازار هدف مورد نظر شما بخشی از کار ماست. اهمیتی ندارد برند خودتان را رصد می کنید یا فعالیت های شرکت های رقیب را، کافی است بررسی صفحات اینستاگرام کاربران دیگر را به ما بسپارید تا حساب های کاربری و هشتگ هایی را که برای کسب و کارتان نیاز دارید به همراه گزارش های تحلیلی جامع در اختیارتان قرار دهیم. محتوایی را که در حساب کاربری اینستاگرام خود گذاشته اید تجزیه و تحلیل می کنیم و با ارایه گزارش عملکرد صفحه اینستاگرام، به شما اطلاع می دهیم مخاطبانتان با کدام مطالب بیشترین تعامل را برقرار می کنند و با چه روش هایی می توانید کیفیت محتوای صفحه اینستاگرام را بهبود ببخشید؛ به این ترتیب ارتباط بهتری با مشتریانتان برقرار کنید.

تولید محتوای جذاب

2
محتوایی را که در حساب کاربری اینستاگرام خود گذاشته اید تجزیه و تحلیل می کنیم و با ارایه گزارش عملکرد صفحه اینستاگرام به شما اطلاع می دهیم مخاطبانتان با کدام مطالب بیشترین تعامل را برقرار می کنند و با چه روش هایی می توانید کیفیت محتوای صفحه اینستاگرام را بهبود بخشید و به این ترتیب ارتباط بهتری با مشتریانتان برقرار کنید.

آشنایی با بازار هدف

3
برای تضمین موفقیت بازاریابی اینترنتی تان در اینستاگرام باید تا جایی که می توانید با بازار هدف کسب و کارتان آشنا شوید. ما طرفداران و منتقدان شما را شناسایی می کنیم و با تجزیه و تحلیل دقیق نشان می دهیم که چه کسی بیشترین تعامل را با محتوای تولیدی تان دارد.

پیگیری رقابت

4
با بررسی اینکه رقبای شما به چه فعالیت هایی مشغول هستند، استراتژی های کسب و کارتان را، بر اساس این اطلاعات، دقیق طرح ریزی می کنیم.

بررسی عملکرد برندتان در اینستاگرام

5
بررسی نحوه عملکرد برند شما در اینستاگرام نیز در حوزه خدمات تحلیلی ما قرار می گیرد؛ به این ترتیب با درک اینکه مخاطبانتان با کدام هشتگ ها بیشترین ارتباط را برقرار کرده اند، چه کسانی "پتانسیل مشتری" شما هستند و کدام مطالب بیشترین بازخورد را داشته اند، متوجه می شوید که کدام استراتژی موثر واقع شده است و کدام استراتژی نیازمند بهبودی و تغییر است.

دریافت جواب، نه صرفا تجزیه و تحلیل

6خدماتی که ارائه می کنیم تنها تجزیه و تحلیل نیست، بلکه پاسخ هایی است که شما برای موفقیت در کارتان به آنها نیاز دارید. گزارشی که در اختیارتان قرار می گیرد تمامی داده های پیج اینستاگرام شما را مورد بررسی قرار می دهد و با تفسیر اطلاعات، امکان برنامه ریزی جامع به شما می دهد که امکان دارد آن را اقدام نمایید و یا اجرای آنرا نیز در سرویس بسته تحلیل و بررسی به ما بسپارید.
دیگر وظایف آنها بدین شرح است:
•    شناسایی فوری راهکارهایی که می توانید به کمک آنها استراتژی تان را تهیه و تنظیم کنید.
•    شناسایی هشتگ هایی که رقبایتان برای جذب مخاطب به کار می گیرند.
•    تشخیص زمان بندی مناسب برای ارسال مطالب به منظور تعامل بیشتر با کاربران.

پیگیری هشتگ های اینستاگرام

7

اعضای تیمی که مسئول حساب کاربری شما هستند همه هشتگ های اینستاگرام را که برای شما و کسب و کارتان اهمیت دارد زیر نظر گرفته و بررسی می کنند که گفتگوهایی که پیرامون یک هشتگ شکل می گیرد چقدر فعال و گسترده است. وظایف آنها شامل این موارد است:
•    شناسایی هشتگ هایی که بیشترین تعامل با کاربران را به همراه دارند.
•    درک دامنه تاثیرگذاری هر هشتگ در اینستاگرام.
•    کشف کاربران تاثیرگذار حاضر در گروه های اینستاگرام.

بررسی تعاملات حساب کاربری با گذشت زمان

8
با استفاده از گزارشات مفصل مربوط به تعاملات که در اختیارتان می گذاریم، اطلاعات زیادی درباره مخاطبان حساب های کاربری اینستاگرام، فالوئرها و طرفدارانتان به دست می آورید. دیگر نکات موجود شامل موارد زیر هستند:
•    یافتن زمان مناسب برای ارسال مطالب به منظور به حداکثر رساندن تاثیرگذاری.
•    شناسایی مهم ترین طرفداران و فعال ترین فالوئرهای یک حساب کاربری.
•    پیگیری گرایشات و تغییرات در میزان تعاملات.

صرفه جویی در زمان با استفاده از گزارش تجزیه و تحلیل ها

9
.می توانید گزارشات تحلیلی تعاملی و شفافی ماهیانه مان را در اختیار سایر سهامداران شرکتتان قرار دهید
ببینید کارکرد شما در مقایسه ای کوتاه با رقبایتان چگونه است.
هر زمان که خواستید داده هایتان را به صورت CSV و PDF ذخیره کنید.
از تصویرسازی منحصر به فرد ما برای نوشتن گزارش های جذاب استفاده کنید.

 
خواندن 752 دفعه

اطلاعات تماس

 آدرس:  تهران، میدان صادقیه ، بلوار فردوس شرق ،خیابان رامین شمالی، نبش گلزار شرقی، ساختمان 24 ، طبقه2 واحد4
     
 مشاوره: چنانچه تمایل دارید کارشناسان وب گستران پارسیان با شما تماس بگیرند و از خدمات مشاوره ما استفاده نمایید، خواهشمند است فرم مشاوره را تکمیل بفرمایید.
     
تماس در ساعات اداری :                      47629596 -021
تماس و مشاوره در خارج از ساعات اداری :                      09372759596
     
 ایمیل:  info@wgp.ir