بسته پیشنهادی خدمات وب گستران پارسیان

افراد و موسسات و مدیران کسب و کارهایی که به دنبال تبلیغات در اینستاگرام و به‌ویژه جذب کاربران ایرانی هستند مخاطبین ما در استفاده از این سرویس ها می باشند.  این بسته خدمات شامل خدمات گزارش های تحلیلی، اتوماسیون، تولید محتوا و مدیریت صفحات اینستاگرام می‌شود. همان‌طور که مستحضرید، کاربران اینستاگرام علاقه زیادی به رسانه‌های اجتماعی بصری دارند؛ درنتیجه قرار دادن عکس‌های جذاب از کسب‌وکارتان باعث می‌شود کاربران اینستاگرام برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت شرکتتان مراجعه کنند و اطلاعات بیشتری درباره شما و خدماتتان به دست آورند. در نظر داشته باشید اینستاگرام تنها شبکه اجتماعی است که با کاربران حتی در خصوصی‌ترین لحظات همراه است. بر اساس آخرین آمار رسمی اینستاگرام، 86 درصد از کاربران اینترنتی، جز اولین کارهای دیجیتالی که هرروز صبح انجام می‌دهند چک کردن اینستاگرام است.
در ادامه به معرفی خدمات این بسته می‌پردازیم:

بررسی وضعیت کسب و کار در فضای مجازی

01
آنالیزورهای تیم وب گستران به‌منظور تدوین یک برنامه اجرایی برای تبلیغ در اینستاگرام، رفتار و سلیقه کاربران را موردمطالعه قرار می‌دهند. بررسی عملکرد رقبا از دیگر کارهایی است که در تدوین یک استراتژی مؤثر، بسیار تأثیرگذار است.

تدوین استراتژی

02
پس از انجام بررسی‌های همه‌جانبه، استراتژی و نقشه راه فعالیت در اینستاگرام تدوین می‌گردد. این استراتژی مخصوص یک صفحه نوشته می‌شود و از آن برای هیچ صفحه دیگری استفاده نمی‌شود.

راه اندازی سیستم اتوماسیون

03
برای اینکه بتوانید کالا و خدمات موردنظرتان را با موفقیت در اینستاگرام تبلیغ کنید نیازی نیست 24 ساعته آنلاین باشید. برای این کار می‌توانید از سیستم اتوماسیون استفاده کنید. سیستم خودکارسازی بر اساس اطلاعات برنامه‌ریزی‌شده‌ای که نتیجه گزارش تحلیلی تیم وب گستران پارسیان است، از طرف حساب کاربری شما عکس‌ها و مطالب اینستاگرام را لایک/ فالو می‌کند. کسانی که صفحه‌شان را لایک می‌کنید معمولاً روی نامتان کلیک می‌کنند و سری به‌حساب کاربری‌تان می‌زنند. از آن جا که محتوای تولیدی، بر اساس سلیقه کاربران است، احتمال فالو کردن دیگر کاربران افزایش می یابد.

تحلیل و بررسی صفحه اینستاگرام

04
به‌منظور آگاهی مدیران صفحات اینستاگرامی، تیم تحلیل و بررسی وب گستران پارسیان، ماهیانه گزارش عملکرد صفحه را در اختیار مدیران قرار می‌دهند. این گزارش‌ها بررسی وضعیت هشتگ ها، بهترین زمان پست گذاری، مشخص کردن کاربران فعال، نمایش نمودار روند رشد صفحه و بسیاری موارد کاربردی دیگر را دربر می‌گیرد.

برنامه ریزی پست ها

05
سیستم "برنامه‌ریزی پست‌های وب گستران پارسیان" این قابلیت را دارد تا عکس‌ها و ویدیوهای شمارا در تاریخ و ساعت مشخص پست کند. این سرویس به شما کمک می‌کند تا پست‌های خود را از ماه‌ها جلوتر برنامه‌ریزی کنید.

تولید محتوای مناسبتی

06
برای ارتباط مؤثرتر با فالوورها، طراحان تیم وب گستران پارسیان، در مناسبت‌ها و رویدادهای مختلف، پست‌های مناسبتی با لوگو و برند مشتریان تولید کرده و بر روی صفحه قرار می‌دهند. این مناسبت‌ها می‌تواند بر اساس تقویم ایران و یا مناسبت‌های بین‌المللی باشد.

تولید پست با موضوع محصولات و خدمات

07
تیم تولید محتوای وب گستران پارسیان  بر اساس سلیقه مخاطبان، محتوای تأثیرگذار برای صفحه اینستاگرام مشتریان تولید می‌کنند چراکه نقطه برتری پیجی نسبت به پیج دیگر، محتوای آن است. پیج هایی که محتوای خود را بر اساس سلیقه مخاطبان تولید می‌کنند، از میزان تعامل بیشتری با کاربران برخوردارند.

تولید ویدیو

08
هنرمندان خلاق تیم وب گستران پارسیان،  پس از بررسی نیازهای مشتریان، ویدیوهای 59 ثانیه‌ای و مطابق استانداردهای اینستاگرام تولید می‌کنند. در تولید این ویدیوها از آخرین روش‌های کلیپ سازی استفاده می‌گردد.

پوشش اخبار زنده

09
مشتریان با خرید بسته ویژه، می‌توانند از سرویس پوشش اخبار بهره‌مند شوند. در این سرویس، عکاسان و خبرنگاران وب گستران پارسیان با حضور در محل کسب‌وکار مشتریان، اخبار زنده تهیه‌کرده و در صفحه قرار می‌دهند.

طراحی کمپین‌های تبلیغاتی

010
یکی از تأثیرگذارترین روش‌ها در برندینگ و جذب مخاطب بیشتر، راه‌اندازی مسابقات و کمپین‌های تبلیغاتی است. کارشناسان وب گستران پارسیان، می‌توانند مسابقات و کمپین‌های تبلیغاتی زیادی را در راستای اهداف پیش‌بینی‌شده طراحی و اجرا کنند.

پاسخ‌گویی به کامنت ها

011
یکی از دغدغه‌های همیشگی مدیران صفحات، پاسخگویی به کامنت های فالوورها است. پاسخگویی به‌موقع به کاربران، تأثیر زیادی در ارتباط با مخاطبان دارد. ادمین های وب گستران پارسیان دریافت اطلاعات موردنیاز از مدیران، اقدام به پاسخگویی به کامنت ها می‌کنند.

ارائه مشاوره برای تبلیغ در صفحات دیگر اینستاگرامی

012
چنانچه مدیران صفحات اینستاگرامی قصد تبلیغ در دیگر صفحات اینستاگرام را داشته باشند، مشاوران ما آن‌ها را در انتخاب صفحه مناسب و پربازدید راهنمایی می‌کنند. متأسفانه بسیاری از پیج های تبلیغاتی از فالوور فیک استفاده می‌کنند و تبلیغ در آن‌ها، بازخورد خوبی به همراه نخواهد داشت به همین دلیل، انتخاب صفحه مناسب جهت تبلیغ، امری ضروری محسوب می‌شود.

 
خواندن 419 دفعه

اطلاعات تماس

 آدرس:  تهران، میدان صادقیه ، بلوار فردوس شرق ،خیابان رامین شمالی، نبش گلزار شرقی، ساختمان 24 ، طبقه2 واحد4
     
 مشاوره: چنانچه تمایل دارید کارشناسان وب گستران پارسیان با شما تماس بگیرند و از خدمات مشاوره ما استفاده نمایید، خواهشمند است فرم مشاوره را تکمیل بفرمایید.
     
تماس در ساعات اداری :                      47629596 -021
تماس و مشاوره در خارج از ساعات اداری :                      09372759596
     
 ایمیل:  info@wgp.ir